ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Mandarin Oriental Hotel Group

Mandarin Oriental Hotel Group, dünyanın en lüks şehirlerinde resortları ile rezidanslarının bazılarının sahibi ve işletmecisi olarak uluslararası birçok ödül almış bir firmadır. Uzak Doğu kökenli tanınmış ve saygın bir otelden dünyaca ünlü bir markaya dönüşen grup, yapım aşamasında veya işletilmekte olan, toplamda yaklaşık 11 bin odaya sahip 46 oteli ile 25 ülkede hizmet vermektedir. Asya’da 21, Amerika’da 9, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 16 oteli bulunmakta ve ayrıca grup otellerine bağlı 16 adet Rezidans’ı yönetmektedir.

Mandarin Oriental Hotel Group, amiral oteli olan ve daha sonra efsanevi hizmeti ile ünlenen Hong Kong’daki The Mandarin’in açılışıyla 1963’de kuruldu. 1974 yılından beri Mandarin International Hotels Limited adıyla lüks otelcilik sektöründe hizmet ve faaliyetlerine devam etmektedir.

Mandarin Oriental Hotel Group, Uzak Doğu’ya özgü değerlerin hayat bulduğu efsanevi hizmetleriyle konuklarına ve ev sahiplerine beklentilerinin ötesinde deneyimler sunmaktadır.

Astaş Holding, Akdeniz ve Ege’nin merkezi Bodrum, Türkbükü Cennet Koyu’nda Mandarin Oriental Hotel Group ile Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum markasıyla işletilen Avrupa’nın en lüks resortu, tatil villaları ve rezidansları projesini hayata geçirdi.

Astaş ayrıca İstanbul’da dünyanın en mükemmel şehir otellerinden biri olacak ve İstanbul Boğazı’nın en güzel lokasyonlarından Kuruçeşme’de yer alacak Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul projesini de Mandarin Oriental Hotel Group ile geliştirmektedir.