ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Juki ve Diğer Markalar

Astaş Endüstri Tekstil Makinaları San. ve Tic. A.Ş. hızla değişen ve küreselleşen dünyanın en son tekstil endüstri ve tasarım teknolojilerini ve çözümlerini iş ortaklarına sunarak, kendi alanında dünyanın ilk üç şirketi içinde yer almaktadır.

Astaş, İstanbul Güneşli’deki merkez binası ile birlikte, toplam 12 şubesi ve Türkiye genelindeki bayileriyle hizmet vermektedir: Çatalca Serbest Bölge, Ümraniye, İzmir, Bursa, Denizli, Samsun, Ankara, Konya, Mersin, Adana ve Taşkent (Özbekistan).

500 kişilik profesyonel kadrosu ve temsil ettiği 28 dev marka ile Türkiye ve dünyada moda ve tasarıma yön vermektedir.

Astaş, yüksek teknolojiye sahip AutoCAD tasarım ve elektronik kumaş kesim makineleri ile gelişen teknolojileri kullanarak Armani, Ermenegildo Zegna, Gucci, Hugo Boss, Lacoste, Mavi, Prada, Sarar ve Tommy Hilfiger gibi binlerce önemli dünya markası için üretim yapan şirketlere, modayı yaratanlara tüm teknolojik alt yapıyı sağlamaktadır.

Türk tekstil sektörünün gelişmesinde öncü rolü oynayan şirket, kuruluşundan beri üniversiteler, meslek liseleri, özel tasarım ve moda okullarına eğitim desteğinin yanı sıra, en son teknoloji moda tasarım tekstil makinası ve ekipman desteği de vermektedir.

Koçman Cad. No: 57, 34600 Güneşli / İstanbul - Türkiye
Tel: 0 (212) 630 89 00 - astasjuki@astasjuki.net
www.astasjuki.com