ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Türkiye, son yıllarda her alanda izlediği tutarlı politikalarla dünya sahnesinin en önemli aktörlerinin arasında yer alıyor. Bugün İstanbul, çarpıcı değişimiyle, sunduğu olanaklarla dünya insanının yaşamak ve en çok ziyaret etmek istediği dinamik şehirlerden biri haline geldi. Ülkemizin batı sahil şeridi Akdeniz’in yeni Rivierası olma yolunda hızla ilerlemektedir. Astaş Holding tüm projelerinde, konfor ve lüksü bir yaşam stili olarak benimseyen, bu heyecan verici ülkede yaşama hayallerini gerçekleştiren dünyanın önde gelen bireylerine, ayrıcalıklı bir hayat ve yaşam tarzı sunmaktadır. Projelerimizde zor beğenenler için yaşama, çalışma, dinlenme ve konaklama alanlarında her ayrıntısı düşünülmüş özel bir hayat tarzı bulacaksınız.

Astaş Holding, gücünü dünya çapındaki 35 yıllık ticari tecrübesi ve kurduğu sağlam uluslararası bağlantılardan alıyor. Astaş Holding, geliştirdiği üst düzey projeler ile kalıcı değerler yaratmaktadır; sektörlerinde sadece Türkiye’de değil, dünyanın bir çok ülkesinde örnek oluşturmaktadır ve gelişimlerine öncülük etmektedir. Astaş Holding’in ünlü markalarla birlikte İstanbul ve Bodrum’da seçkin konumlarda yarattığı, Türkiye’nin gayrimenkul ve turizm sektörlerine gururla kazandırdığı projeler:

Kempinski Residences Astoria Istanbul; Astoria Offices Istanbul; Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul; Bellevue Residences Istanbul Managed by Kempinski; Maçka Residences Interior Design by Armani/Casa Managed by Kempinski; Mandarin Oriental, Bodrum; The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum’dur.

Bunlara ilaveten proje aşamasında olan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un Boğaz’ın en güzel lokasyonu Kuruçeşme’de 2019 yılında hizmete girmesi planlanmaktadır.

Her ayrıntısı en rafine zevklere göre düşünülmüş sıra dışı projelerimizi, temel yaşam ya da tatil ihtiyaçlarının çok ötesinde, sofistike bir yaşam ve dinlence tarzı sunan hotel ve rezidanslarımızı, seçkin beklentileri olan yerli ve yabancı üst düzey iş adamlarının, bireylerin ve ailelerin tercih etmelerinden dolayı gurur duyuyoruz.

Mimarlık, mühendislik ve tasarım alanlarında dünyanın önde gelen isimleriyle iş birliği yapmayı sürdürerek, yüksek beklentileri olan müşterilere İstanbul ve Bodrum’un yanı sıra İzmir, Çeşme, Ankara ve yurt dışında benzersiz konumlarda yepyeni ve göz alıcı otel, konut ve iş merkezi projeleri geliştirmeye devam edeceğiz.

Çevreye saygılı çalışmalarımız ile sektörlerimizde kalite, standart, konfor ve tasarım alanlarında çıtayı yükseltiyoruz ve yükseltmeye devam edeceğiz.

Türkiye’deki ilk uluslararası markalı rezidans projelerini geliştirerek sofistike yaşam tarzını benimseyenlere lüks otel konforunu günlük yaşamlarında sunan, ülkede ayrıcalıklı otelcilik anlayışını değiştirerek turizm sektöründe de ilklere imza atan Astaş Holding, sektörlerinde öncü olmaya ve farklı projeler hayata geçirmeye devam edecektir.

Vedat Aşcı
Yönetim Kurulu Başkanı