ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Astoria AVM
  • AVM Hakkında
  • Kiralık Mağaza, Showroom ve Ofisler

Astoria Alışveriş Merkezi iş, yaşam ve alışveriş alanı olmasının yanında, yoğun tempolu iş hayatı çalışanlarının kaliteli buluşma yeridir. Giriş ve iki alt katta yer alan dinamik alışveriş merkezi üst katlara doğru çıkıldıkça büyük metrekareli, geniş ve etkin kullanımlı alanlarında dünyanın önde gelen reklamcılık, kreatif medya, hukuk ve bankacılık şirketlerine ev sahipliği yapmaktadır. Astoria’da ayrıca bankacılık hizmetleri, son teknoloji sağlık ve spor merkezi, çocuk bakım alanı, wi-fi noktaları ve çalışanların bilgisayar ve cep telefonlarını şarj edebilecekleri, ofis dışında çalışmalarını sürdürebilecekleri veya iş toplantıları arasında mola verip dinlenebilecekleri modern tasarımlı dinlenme alanları da hizmetinizdedir.

Toplam Yerleşim Alanı 35.000 m2
Restoran ve Café 24 adet
Fitness Club 3.000 m2
Otopark 800 araç

Büyükdere Cad. No: 127 Astoria Kuleleri A Kule Kat: -3, 34394, Esentepe / Istanbul - Türkiye
Tel: 0 (212) 215 22 22 / 0 (212) 215 20 20 - www.astoria.com.tr

Astoria Mağaza, Showroom ve Ofisleri 

Astoria’da bulunan kiralık ticari alanlar aynı zamanda büyük showroom alanları oluşturma avantajına sahiptir.

Ulaşım:

Astoria Esentepe’de, Merkezi İş Bölgesi’nin kalbinde konumlanmıştır. Hem özel araç hem de toplu taşıma yoluyla oldukça rahat ulaşım imkânı bulunmasının yanında, Astoria’dan havaalanlarına ve boğaz köprülerine giden E-5 ve TEM karayollarına da kolay ulaşım olanağı mevcuttur. Astoria, metrobüs duraklarına ve Gayrettepe ile Mecidiyeköy olmak üzere iki adet metro durağına yürüme mesafesindedir. Binanın hemen önünde taksi bekleme alanı ve otobüs durakları bulunmaktadır.

Yerleşim yerini gösteren harita için tıklayınız.

Özellikler:

Astoria Alışveriş Merkezi, perakende ve ofis alanlarından oluşan dinamik bir “İş ve Yaşam” alanı yaratmak üzere yakın geçmiş zamanda büyük bir renovasyon sürecinden geçmiştir.

Perakende alanları 4 katta toplanmıştır. Bu alanlarda geniş bir restoran yelpazesi, açık hava terası, kafeler, mağazalar, galeriler, sergi alanları, wifi noktaları ve çalışanların bilgisayar ve cep telefonlarını şarj edebilecekleri, ofis dışında çalışmalarını sürdürebilecekleri veya iş toplantıları arasında mola verip dinlenebilecekleri modern tasarımlı dinlenme alanları bulunmaktadır.

İletişim:

Daha fazla bilgi için lütfen www.astoria.com.tr’yi ziyaret ediniz.

Tel: 0 (212) 215 22 22 / 0 (212) 215 20 20 Ref. Ülkü Özer, Bora Budak.