ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum
  • Villalar & Rezidanslar

Astaş Holding, dünya jet sosyetesinin ”yeni Saint-Tropez” olarak tanımladığı Bodrum Yarımadası’nın gözde beldelerinden Türkbükü Bodrum’da dünyanın en prestijli otel gruplarından biri olan Mandarin Oriental Hotel Group ile Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum markasıyla işletilen yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

2,5 kilometre sahil şeridinde üç koy ve plaja sahip 600.000 metrekare alan üzerindeki proje, mavi ile yeşilin örtüştüğü turkuaz deniziyle bilinen Cennet Koyu’nda sofistike beklentileri olan misafirlerine hitap ediyor. Ege Denizi’nin engin manzarasına hakim 96 tatil villası ve 116 rezidansı ile The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum seçkin misafir ve ev sahiplerini efsanevi hizmetleri ile şımartıyor.

Mandarin Oriental Hotel Group efsanevi ödüllü servisi ile lüks Akdenizli yaşam tarzını tüm yıl boyunca yeniden tanımlıyor. Bölgenin en iyi menülerini sunan lüks resort, Japon Restoranı ve İtalyan Restoranı’ndan Türk Mutfağı Restoranı’na kadar 10 farklı restoran ve barında hizmet veriyor. Mandarin Oriental’ın ödüllü spa konseptlerini lokal dokunuşlarla sunan, tam donanımlı bir sağlıklı yaşam merkezine sahip spa ise bölgedeki en geniş kapsamlı bakım ve masaj seçeneklerine sahiptir.

Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasını kucaklayan, doğal zeytin korulukları, çam ağaçları, binbir çeşit bitki örtüsü ile bezeli tatil villaları ve evleri ise manzaraya hakim olarak konumlandırılmıştır. Dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilen, her biri özel yüzme havuzlu, büyüklükleri 560 - 640 - 760 metrekare arasında değişen tatil villaları ve 204 ile 447 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tatil rezidansların yer aldığı The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum size özel evinizin konforunda Mandarin Oriental’in eşsiz imkanları ve efsanevi servisini bir arada sunuyor.

The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum 2014 yılında hizmete açıldı.

Göltürkbükü Mah. Cennetkoyu Cad No: 15, 48400, Bodrum / Muğla - Türkiye
Satış Ofisi Bodrum Tel: 0 (252) 311 26 26 - İstanbul Tel: 0 (212) 215 29 29 - sales@astasbodrum.com
www.MOresidencesbodrum.com