ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Kempinski Residences SA

1897 yılında Almanya’da kurulan ve Avrupa’nın ilk lüks otel zincirlerinden biri olan Kempinski; İstanbul, Dubai, Pekin, Berlin, St. Petersburg, Budapeşte, Prag ve St. Moritz gibi özel şehirlerde 75’in üzerinde otel ve resort oteli bünyesinde barındırmaktadır. Kempinski, bulunduğu her şehirde tecrübesiyle kanıtladığı servis anlayışını şehrin karakteri ve kültürü ile birleştirmektedir.

Kempinski Residences SA, 90’lı yıllarda gelişen rezidans yönetim pazarının öncülerindendir ve portöyü Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da, işletilen ve yatırım aşamasında olan toplam 24 proje ile 3.000 lüks rezidans ünitesi düzeyine ulaşmıştır.

Kempinski Residences SA, tecrübesini ve uzmanlığını uluslararası lüks bir marka olmanın yarattığı güvenle birleştirmekte, rezidans yaratma ve yönetme konusunda dünyanın en iyi şirketlerinin arasında yer almaktadır. Misafirlerine ve ev sahiplerine sunduğu kusursuz hizmetlerle, tüm dünyada en çok tercih edilen markalar arasındadır.

Astaş Holding, Kempinski Hotels SA ile Kempinski Residences Astoria Istanbul, Bellevue Residences Istanbul Managed by Kempinski ve Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski projesini hayata geçirerek işbirliklerini sürdürmektedir.

www.kempinski-residences.com