ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Diğer

ANTONIO CITTERIO PATRICIA VIEL AND PARTNERS S.r.l.
Dünyada birçok ünlü lüks otelin tasarımını yapan Milano bazlı Antonio Citterio Patricia Viel and Partners S.r.l., Mandarin Oriental, Bodrum projesinin iç mimari ve cephe tasarımı uygulamasında Astaş Holding ile işbirliği yaptı.

ARUP
Astaş Holding’in bağımsız tasarımcılar, mühendisler, planlamacılar ve teknik uzmanlardan oluşan uluslararası çalışma ortağı ARUP, Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski ve Mandarin Oriental Hotel Group tarafından işletilen Mandarin Oriental, Bodrum’un proje yönetimini yaptı.

GAD
Birçok rezidans, otel, ofis, ticari ve kültürel projeye imza atmış New York ve İstanbul merkezli mimarlık şirketi olan Global Architectural Development, The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum projesi için dizayn geliştirme ve müellif mimarlık konusunda Astaş Holding ile işbirliği yaptı.

HOK
Astaş Holding’in Astoria Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin iç dizayn konularında işbirliği yaptığı Londra bazlı HOK, mimarlık ve iç tasarım alanlarında dünya çapında tasarım çözümleri sunmaktadır.

METEX DESIGN GROUP
Astaş Holding’in mimarlık ve iç tasarım alanlarında çalışma ortağı olan METEX, Türkiye’de ve yurt dışında seçkin projelere imza atmış olan İstanbul ve Roma bazlı bir mimarlık şirketidir. Astaş Holding, METEX ile Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski projesinde iç mimari uygulama projeleri ve müellif mimarlığı konusunda ve Mandarin Oriental, Bodrum ile The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum projelerinin iç mimari uygulama projeleri için işbirliği yaptı.

MIXITY
Mixity, zarif ve zamandan bağımsız tasarım ve mimari danışmanlık alanında uzman İngiliz çalışma ortağı olarak Astaş Holding için Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski projesinin cephe konseptini geliştirdi.

SERVOTEL CORPORATION
Gayrimenkul geliştirme konusunda hizmet veren butik bir danışmanlık firması olan Servotel, Astaş Holding ile Kempinski Residences Astoria, Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski, Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum projelerinde birlikte çalıştı.

WATG
Dünyaca ünlü markalı ve lüks otel, rezidans ve villa projelerine imza atan Londra merkezli mimarlık şirketi Wimberly Allison Tong & Goo, Astaş Holding ile Mandarin Oriental, Bodrum ve The Residences at Mandarin Oriental, Bodrum projesinin master planını geliştirdi.