ASTAŞ HOLDİNG
Müzik  İnsan Kaynakları  |  İletişim   EN
Kempinski Residences Astoria
  • Astoria Hakkında
  • Kiralik Ofisler

Türkiye’nin en ayrıcalıklı, prestijli proje ve adreslerinden biri olan Kempinski Residences Astoria Istanbul, 2007 yılı sonunda İstanbul’un hareketli iş merkezlerinden Esentepe’de hizmete açıldı. Uluslararası Kempinski Hotel SA zincirinin yüzyılı aşan tecrübesi ve rafine zevklere hitap eden beş yıldızlı hizmeti, Kempinski Residences Astoria Istanbul’da 7 gün 24 saat sunulmaktadır. Şehrin en prestijli lokasyonunda, bu benzersiz yaşam merkezinde, uluslararası şirket yöneticileri ve seçkin aileler Kempinski’nin ayrıcalıklı servislerinden yararlanmaktadır.

İki kule, her biri 27 kat

Toplam İnşaat Alanı 127.000 m2
AVM 35.000 m2
Rezidans (120) 30.000 m2
Ticari Alanlar ve Ofisler 50.000 m2
Fitness Club 3.000 m2
Otopark 800 araç


Büyükdere Cad. No: 127 Astoria Kuleleri A Kule Kat: 12,
34394, Esentepe / İstanbul - Türkiye
Tel: 0 (212) 370 00 00 - www.kempinski-residences.com/astoria

Astoria Kiralık Ofis Alanları:

Ünite

Ofis Büyüklük

Broşür

Astoria Ofis – Blok C

289 m2

İndir

Astoria Ofis – Blok B

800 m2

İndir

Astoria Ofis – Blok A

650 m2

İndir

Özellikler:

Astoria kulelerinde 650 m2 ile yakın zamanda yenilenmiş ve yeni İş ve Yaşam Merkezi konseptinin bir parçası olan podyum alanlarında 289 m2 ile 2.224 m2 arasında muhtelif brüt büyüklükte kiralık ofis alanları mevcuttur. Astoria, Boğaz ve şehir manzarasına sahip yönetici ofislerinden, İstanbul'daki en modern, tek katta büyük ofis alanlarına kadar ihtiyacı olan şirketler için mükemmel bir seçenektir.

Binada ayrıca büyük bir sağlık ve spor merkezi, çocuk bakım alanı, restoranlar, kafeler, mağazalar, toplantı & mola alanları, wifi alanları ve elektronik eşya şarj noktaları gibi hizmetleri içeren bir dizi olanak mevcuttur.

Havalandırma sistemleri, gelişmiş asansör hizmetleri, standby jeneratörler, yüksek teknik özelliklere sahip güneş yansıtıcı açılabilir pencereler, güvenlik girişleri, CCTV kamera sistemleri, otopark hizmetleri, engellilere yönelik olanaklar, geniş resepsiyon / bekleme alanları ile Kempinski’nin mükemmel hizmet anlayışı, ofis alanlarının yararlanacağı başlıca olanaklardır.

Ulaşım:

Astoria Esentepe’de, Merkezi İş Bölgesi’nin kalbinde konumlanmıştır. Hem özel araç hem de toplu taşıma yoluyla oldukça rahat ulaşım imkânı bulunmasının yanında, Astoria’dan havaalanlarına ve boğaz köprülerine giden E-5 ve TEM karayollarına da kolay ulaşım olanağı mevcuttur. Astoria, metrobüs duraklarına ve Gayrettepe ile Mecidiyeköy olmak üzere iki adet metro durağına yürüme mesafesindedir. Binanın hemen önünde taksi bekleme alanı ve otobüs durakları bulunmaktadır.

Yerleşim yerini gösteren harita için tıklayınız.

İletişim:
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçiniz.
Tel: 0 (212) 215 20 20 Ref. Selman Aşcı, Matthew Warner.
Mobil: 0 (530) 567 41 57 - selman.asci@astas-group.com